O nas

Home / O nas

Co nas wyróżnia?

  • Energia

    Na każdej imprezie bawiąc się razem z gośćmi staramy się zarazić ich pozytywną energią.  Wierzymy, że nasza praca ma sens tylko wtedy, kiedy wodzirej i DJ mają w sobie to “coś” co porywa wszystkich gości do zabawy i nie daje im zejść z parkietu. – PRZEKONAJCIE SIĘ SAMI ! 😉

  • Klasa

    Z doświadczenia wiemy, że zabawy z podtekstami to już melodia przeszłości. W dzisiejszych czasach w cenie jest przede wszystkim elegancja, wzajemny szacunek i – no właśnie – klasa. Dla nas jako wodzirejów impreza z której choćby jeden gość wyjdzie zniesmaczony, to zawodowa porażka. Dlatego dbamy o to, żeby każdy element imprezy był w dobrym guście, bez elementów ośmieszających lub zawstydzających. A do tego detale – zawsze nienaganny strój, wysoka kultura języka i dbanie o kontakt z każdym gościem.

  • Otwartość na współpracę

    Żeby wieczór był niepowtarzalny, kluczowa jest dobra współpraca między organizatorem a wodzirejem. Zawsze na spotkaniach wsłuchujemy się w oczekiwania Narzeczonych lub organizatorów imprez. Zależy nam na tym, żeby to wyjątkowe wydarzenie było zrobione w sposób wyjątkowy i specjalnie dla Was. Prowadzimy również imprezy w językach polskim i angielskim.

  • Kreatywność

    Nieustannie poszerzamy repertuar naszych zabaw, tańców i animacji. Wierzymy, że nasi klienci zasługują na ‘coś więcej’, a naszym zadaniem jest to stworzyc i zaprezentować. Czerpiemy inspiracje z zagranicy, nieraz odkurzamy starocie, a czasem po prostu eksperymentujemy. Dzięki temu zawsze mamy w zanadrzu coś, czym zaskoczymy Waszych gości.

Kim jesteśmy?

Janek

Wodzirej, konferansjer, ukształtowany w duchu katowickiej szkoły wodzirejów. Czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez w połączeniu z profesjonalnym doświadczeniem w rekrutacji i szkoleniach skutkuje całkowicie wyjątkowym podejściem do pracy. Zawsze otwarty na nowe wyzwania i nietypowe prośby. Uwielbia nowinki i inspiracje z różnych krańców świata a energię czerpię od rozgrzango parkietu pełnego gości.

Paweł

DJ/Wodzirej, wykształcony fortepianista i tancerz tańców towarzyskich. Zupełnie pozbawiony ograniczeń jeśli chodzi o muzyczne style – gra wszystko od swinga do rocka. Potrafi dobierać piosenki w niepowtarzalny sposób nieustannie obserwując parkiet i dobierając każdy numer pod preferencje gości. Wulkan energii – czasem jedyna osoba na sali, która przetańczy całą imprezę od pierwszej do ostatniej piosenki!